O nas

KDS TRUCK-CNG jest młodą, prężnie działającą firmą, zajmującą się montażem układów gazowych do diesli powyżej 7.5 tony. Dzięki temu auto zwolnione jest z opłat drogowych po Niemczech. Montowane układy są bezpieczne dla samochodu- sprawdzane przez nadzór. Usługa przez nas wykonywana jest objęta ubezpieczniem. Jedyne co musisz zrobić to przyprowadzić do Nas auto - resztą zajmiemy się my - nawet papierologią i dokumentacją.

Montujemy różnej wielkości butle starając się zadowolić każdego z klientów (najmniejsze butle o pojemności 22litry- największa-90 litrów ) montowane pojedynczo bądź podwójnie. Butle 22 litrowe montowane są w ramie pojazdu, zaś większe pojemnościowo butle umieszczamy w miejscu małego zbiornika paliwa. Tankowanie gazu do największego zbiornika zajmuje zaledwie ok. 10minut. Auta z CNG są bardzo popularne w Niemczech dlatego stacje, gdzie można zatankować gaz, znajdują się co ok. 30 km na autostradach.

Nie marnuj czasu i swoich pieniędzy. Zacznij oszczędzać- Tygodniowo na jednym aucie możesz zaoszczędzić minimum 1000 euro, a nawet i więcej.